Korektury textu

Korektury textu ve firemním prostředí

Máte firmu nebo podnikáte a nečekali jste, jak velkou část Vašeho času budete muset věnovat tvorbě a provedení korektury textu? Nemáte na jeho kontrolu či propracovanou tvorbu čas, trpělivost ani chuť? Myslíte si, že Vám pro vytvoření adekvátního článku, e-mailu, výroční zprávy nebo korektury textu chybí nějaké znalosti nebo zkušenosti? Potom nastala ta správná chvíle, aby Vám na pomoc přišla jazyková korektura. Dobře zpracovaný dokument a zajištění korektury textu totiž může Váš business rychle nastartovat a pomůže Vám přivést nové zákazníky. Provedení korektury textu Vám rovněž zaručí očekávané výsledky.

Korektury textu jako PR nástroj

Jazyková korektura textu Vám zajistí, aby daný materiál získal tu správnou formu a úroveň, která Vám přinese úspěch. Podnikatelé a firmy neustále komunikují se svými zákazníky nebo zaměstnanci pomocí různých typů dokumentů a jiných textových materiálů, které vyžadují provedení korektury textu. I když si firmy potrpí na nápadité grafické zpracování, mají dobrou myšlenku nebo opravdu bohatý obsah sdělení, formu a úroveň zpracování materiálu z hlediska korekce často opomíjejí.

ČÍST DÁLE
Jazykové korektury

Stylistické korektury

Korektury a korekce textu ve vnitropodnikových materiálech

Druhý typ komunikace, který firmy musejí vést a jemuž může prospět jazyková korektura, je směrem dovnitř, tedy slova určená Vašim zaměstnancům. Tento druh komunikace je pro business klíčový, i když bývá velice často vedením firmy podceňovaný, proto by se mu také nemělo vyhnout provedení korektury textu. Můžete mít skvělé PR a vycházet se svými partnery, konkurencí a médii, ale pokud vedení firmy nevychází se svými zaměstnanci, brzy může nastat problém. Korektury textu Vám zajistíme pro všechny typy dokumentů, ať už to jsou podnikové směrnice, smlouvy nebo jakékoli jiné dokumenty. Komunikace dovnitř je pro dobrý business stejně klíčová jako ta s veřejností. Jazyková korektura Vám zaručí adekvátní formu a úroveň textu tak, aby Vaše sdělení k zaměstnancům plně proniklo.

ČÍST DÁLE

Korektury a korekce textu
v online prostředí

Zajišťujeme korektury textu v online i offline prostředí. Specifickým typem komunikace jsou pro podnikatele webové stránky či obsah pro sociální sítě, u nichž je zapotřebí opravdu důsledné jazykové korektury. Tato úroveň komunikace by měla být nejpropracovanější, protože Vašemu businessu vytváří celkovou vizitku, proto byste na zajištění korektury textu měli klást velký důraz. Zákazník je v dnešní době nedůvěřivý a rád si zjišťuje informace o obchodnících. Korektury textu pro webové stránky a sociální sítě provádíme tak, abychom co nejvíce zohlednili cílovou skupinu, na niž je komunikace zaměřena. Jazykovou korekturu tedy uzpůsobujeme podle segmentu, aby sdělení správně a jednoznačně vyznělo ve Váš prospěch.

Odlišit se
je základem úspěchu

Taktéž poskytujeme podnikatelům a společnostem korektury textu, které Vám zabezpečí nejen profesionální úroveň dokumentů, nýbrž i nutnou dávku kreativity. Forma textového materiálu obléká Vaše sdělení do pomyslných šatů. My Vám zaručíme, že po provedení korektury textu, bude Vámi míněné sdělení oděno do černého obleku vyrobeného na míru. Nebo Vaši firmu korektury textu oblečou do takových šatů, které si Vy sami zvolíte pro Váš business a vzhledem k Vaší cílové skupině. Jazyková korektura může být pro Váš business neopomenutelným hnacím motorem.

Korektury textu na počkání

Manažerské dovednosti
nezačínají jen u textů

Mezi základní dovednosti úspěšného manažera, podnikatele nebo ředitele firmy patří mnoho činností, ale korektury textu, tedy dokonalá znalost pravopisu a tvorba čtivého a srozumitelného textu bez stylistických chyb tam patřit nutně nemusí. Jazyková korektura Vám zajistí, že na Vašem textovém dokumentu budou pracovat odborníci, pro které je jejich úprava k dokonalosti a kvalitě díky provedení korekce zábava. Jejich cílem je vytvořit provedením korektury textu kvalitní dokument, který Vám bude sloužit k co největší spokojenosti.

ČÍST DÁLE

Korektury textu

Korektury textu
a jejich cíle

Pro business je dobré, když Váš text díky zajištění korekce osloví co nejvíce lidí a ti ho ideálně dočtou až do konce. Abychom toho docílili, při provádění korektury textu stavíme na začátek sdělení vždy takovou informaci, která jednoznačně vzbudí pozornost čtenáře a udrží ji až do konce. Čtenářova dostatečná motivace je potom klíčová pro Váš business především u webových stránek nebo při tvorbě obsahu pro sociální sítě z hlediska provádění korekce. Důležité je dokument postavit tak, aby byl čtivý, především pokud zajišťujeme korektury textu pro PR články nebo tiskové zprávy firem.

ČÍST DÁLE

Korektura na počkání

Obecná pravidla
předání textu

Konceptem naší společnosti je dodávat zákazníkům textové materiály díky provedení korekce tak, aby je bez obav mohli ihned použít k zamýšleným účelům. Pošlete nám tedy dokument ve formátu MS Word nebo v jiném editoru, u kterého potřebujete provést korektury textu. Pokud se jedná o běžný typ textu, který není ničím specifický, stačí v poznámce uvést časový rámec, ve kterém mají být korekce textu zkompletovány. Pokud je text náročnější z terminologického hlediska, provedení korekce usnadní, když k dokumentu připojíte vysvětlivky zkratek a specifických termínů.

ČÍST DÁLE

Opravíme 250 000+ normostran ročně
Ročně napíšeme 150 000+ normostran autorských textů
Navrhujeme 100 000+ normostran směrnic za rok

V těchto zemích již provádíme korektury textu

Korektury textu

READY TO READ 2018 © Všechna práva vyhrazena.