Překlad textu

Korektury nejsou tím jediným, co Vám můžeme nabídnout. V rámci jazykových a stylistických korektur jsme schopni zajistit i překlad Vašeho textu a Vy tak nemusíte trávit čas překládáním vět.

vlajky

Provádíme obousměrné překlady textů v těchto jazycích: angličtina, němčina, slovenština, ruština. Mají-li však být kvalitní, je nutná nejen perfektní znalost jazyka, ale rovněž oborová specializace. Díky našemu profesionálnímu překladatelskému týmu, jehož členové působí v řadě různých oborů, můžeme však zaručit i odbornou správnost. Překlady provádíme v jakémkoliv rozsahu, u kratších textů můžeme garantovat expresní zpracování v rámci minut.

Překládáme smlouvy, nařízení, e-mailovou komunikaci, manuály, bulletiny i komplexní jazykové mutace webových stránek, portálů, e-shopů, mobilních aplikací a mnoha dalších typů textů.

Překlady jsou standardní součástí našich služeb a našim stálým klientům na ně nabízíme individuální slevy stejně jako na všechny naše další služby. Navíc texty vytvořené námi v rámci copywritingu automaticky získávají slevu na překlad.

Každý text k překladu má svá specifika, proto Vás po jeho zaslání vždy kontaktujeme a domluvíme se na termínu, ceně i případných individuálních požadavcích.

slovník