Obecná pravidla předání textu

Konceptem naší společnosti je dodávat zákazníkům textové materiály díky provedení korekce tak, aby je bez obav mohli ihned použít k jejich zamýšleným účelům. Pošlete nám tedy dokument, u kterého potřebujete provést korektury textu, ve formátu MS Word nebo v jiném editoru. Pokud se jedná o běžný typ textu, který není ničím specifický, stačí v poznámce uvést časový rámec, ve kterém mají být korekce textu zkompletovány. Pokud je text náročnější z terminologického hlediska, provedení korekce usnadní, když k dokumentu připojíte vysvětlivky zkratek a specifických termínů.

Provádíme korektury textů všech rozsahů. Jste přesvědčeni, že ve 2 větách či sloganu nemůžete udělat chybu? Právě kratší texty, slogany a marketingová sdělení jsou na chyby nejnáchylnější. Píšete rychlý e-mail pro své podřízené a chcete mít jistotu správnosti interpunkce a velkých písmen? Právě pro tyto případy jsme tu my.

Provedeme korektury textu od jakéhokoli miniaturního rozsahu po tisíce normostran. Texty kratšího rozsahu opravujeme i v reálném čase na počkání. Delší texty jsme schopni opravit též v expresních termínech, a to většinou do 24 hodin.

Máme zkušenosti s korekcí textu knih, e-knih, časopisů, online časopisů, bulletinů, webových stránek, e-shopů, portálů, e-mailové komunikace, marketingových materiálů, letáků, informačních brožur, manuálů a dalších.

Vše probíhá plně online formou s důrazem na maximální bezpečnost a utajení. Vaše firemní know how je u nás v bezpečí.