Termíny zpracování korektury textu

Korektury textu provádíme v expresních termínech (STANDARD a V REÁLNÉM ČASE). Jsme si totiž vědomi, že pro korporátní sféru je nejdůležitější čas, plnění deadline termínů a uzávěrek.

Korektury textu v reálném čase (na počkání)

Právě na toto reflektuje naše služba korekce v reálném čase (odkaz na samostatnou stránku). Jazyková korektura business textu, e-mailu, bulletinu, článků do časopisů před uzávěrkou, článků na web, letáků, marketingových materiálů, newsletterů, tiskových prohlášení a mnoha dalších… probíhá obratem po objednání a je dokončena v rámci minut.

Korektury textu v reálném čase nemají vliv na kvalitu a jsou prováděny s maximální pečlivostí stejně jako všechny ostatní korekce prováděné naší firmou. Korektury textu takzvaně na počkání jsme schopni provádět díky tomu, že máme k dispozici dostatek jazykových odborníků, kteří jsou ihned k dispozici.

Kolik normostran textu opravíme obratem (na počkání)? Samozřejmě vždy záleží na náročnosti a odbornosti opravovaného textu. V rámci dlouholeté praxe však můžeme říci, že standardní český text (například obchodního zaměření) v rozsahu 12 normostran jsme schopni opravit do 75 minut od potvrzení objednávky. E-maily opravujeme obratem, např. do 15, 20 minut atd. Delší a složitější texty opravujeme samozřejmě také v rámci minut od zaslání, nicméně časový fond pro jejich zpracování Vám vždy sdělíme při přijetí objednávky.

Standardní termín zpracování korektury textu

Korekce provádíme i ve standardním termínu zpracování, který bývá nejčastěji do 24 hodin od potvrzení objednávky. V mnoha případech je jazyková korektura textu dokončena i dříve. Opět má na termín zpracování vliv náročnost, odbornost a rozsah opravovaného textu. Každá objednávka a zakázka je vždy konzultována se zákazníkem, aby vše plně vyhovovalo jeho požadavkům. Standardní termín zpracování jazykové korektury rovnou obsahuje práci o víkendech, svátcích a v nočních hodinách.

Individuální přístupKaždého našeho zákazníka vnímáme jako individualitu a jedinečný subjekt, který má své potřeby a přání.